Biele lemy na pneumatiky-Nové!

Predstavujeme Vám novinku v ponuke  !!!

Biele_lemy_skoda biele_lemy_volga

Od 17. 3. 2014 ponúkame cteným zákazníkom ozdobné lemy na pneumatiky. Tzv lemy Atlas. Ide o elegantný doplnok vhodný na klasické automobily bez ohľadu na to, či ide o automobil typu sedan, limuzína alebo kupé. Biele lemy sú vhodným doplnkom pre automobily éry od 30 tych rokov až po roky 70 te.

Biele ozdobné lemy. tzv. Atlas lemy však v poslednej dobe nie sú len príznakom pre historické automobily ale čoraz viac získavajú popularitu medzi fanúšikmi tuningu. A tak sú aplikované s veľkou obľubou na kolesá automobilov 80 tych a 90 tych rokov až po súčasné, moderné autá pričom predstavujú extravagantný no zároveň vkusný estetický doplnok.

 

Prevedenia lemov "Atlas"

Biele lemy si môžete vybrať v závislosti od Vášho vkusu, prípadne od toho na aké kolesá resp, automobil budú lemy inštalované. V našej ponuke nájdete okrem dostupných priemerov aj 3 varianty lemov, čo do estetického efektu.

  biele_lemy_atlas                       biele_lemy_atlasa                           biele_lemy_atlas 

Typ whitewall (šírka lemu cca 4,5cm)           Typ whiteband (šírka lemu cca 3,5cm z toho biely 1,2cm)                      Typ superwide (šírka lemu až cca 8 cm)


Kliknutím na pneumatiku prejdete do obchodu.

Montáž lemov Atlas

Montáž ozdobných lemov atlas je jednoduchá a je možné ju uskutočniť v domácich podmienkach za použitia bežne dostupného náradia. V prípade pochybností vám pri montáži pomôže akýkoľvek pneuservis.

Podstata je jednoduchá a spočíva vo vypustení vzduchu z pneumatík a následnom vsunutí lemov medzi pneumatiku a ráfik disku. Následné naplnenie pneumatiky vzduchom zaručí , že lem priľnie k pneumatike a vy dosiahnete chcený estetický efekt. Podrobný návod je súčasťou balenia. Pozor! Ide o doplnok, ktorý nie je schávlený k bežnej prevádzke po pozemných komunikáciách a predajca a výrobca neručia za zničenie výrobku pri dlhodobých jazdách rýchlosťou prekročujúcou 120 km/h.

 

Galéria

biele_lemy_felicia lemy_tatra

     Biele_lemy_skoda             Biele_lemy_skoda  


fiat_lemy